Zbliżające się targi Warsaw HVAC EXPO obiecują być niezwykle ekscytującym wydarzeniem dla branży HVAC. Iglotech – generalny dystrybutor systemów klimatyzacji Fuji Electric zaprezentuje bogatą ofertę innowacyjnych rozwiązań do chłodzenia i ogrzewania. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia stoiska numer F3.22, znajdującego się w hali F, gdzie będzie można zapoznać się z  ofertą systemów klimatyzacji Fuji Electric!

Jako generalny dystrybutor Fuji Electric w Polsce, będziemy prezentować trzy flagowe produkty tej renomowanej marki: Fuji Electric KGTF, Fuji Electric KMCDN Nordic i Fuji Electric KETF. Te zaawansowane urządzenia są kwintesencją nowoczesności i skuteczności.

KGTF – doskonała wydajność w chłodzeniu i grzaniu

KGTF to niezawodny klimatyzator, który zapewnia szybkie i równomierne rozprowadzenie nie tylko chłodu, ale także skuteczne ogrzewanie pomieszczenia, nawet w ekstremalnych warunkach, gdy temperatura spada do -15 stopni. Jest idealny do zastosowań zarówno w domach, jak i w budynkach komercyjnych. Co więcej, KGTF charakteryzuje się świetną energooszczędnością, posiadając klasę energetyczną A+++.

KMCDN Nordic – stworzony specjalnie do ogrzewania

KMCDN Nordic to wszechstronny klimatyzator, który nie tylko zapewnia komfortowe chłodzenie, ale także skuteczne ogrzewanie, umożliwiając precyzyjną kontrolę temperatury i wilgotności przez cały rok. Posiada klasę energetyczną A++, co oznacza wysoką efektywność energetyczną i oszczędność. Nawet w ekstremalnych warunkach, gdy temperatura spada do -25 stopni, ten klimatyzator jest w stanie skutecznie ogrzać pomieszczenie. Dodatkowo, wyposażony jest w grzałkę tacy ociekowej, która umożliwia rozmrożenie skroplin w jednostce zewnętrznej podczas mroźnej pogody na zewnątrz. Dzięki tym zaawansowanym funkcjom, KMCDN Nordic zapewnia niezawodną wydajność i komfort użytkowania w różnych warunkach atmosferycznych.

KETF – unikalny design

KETF to zaawansowany klimatyzator, który nie tylko wyróżnia się wysoką wydajnością i energooszczędnością, ale także świetnym designem, doskonale komponując się z nowoczesnymi wnętrzami różnego rodzaju budynków. Jego estetyczne walory potwierdza zdobyta nagroda w kategorii Good Design, co dodatkowo podkreśla jego innowacyjność i funkcjonalność. Dodatkowo, KETF posiada klasę energetyczną A++, co gwarantuje efektywną pracę przy minimalnym zużyciu energii, co przekłada się na oszczędności dla użytkownika.

Jesteśmy przekonani, że obecność Fuji Electric na targach Warsaw HVAC EXPO będzie doskonałą okazją, aby zapoznać się z naszą bogatą ofertą systemów klimatyzacji i znaleźć rozwiązania, które najlepiej spełnią indywidualne potrzeby. Nasz zespół ekspertów będzie gotowy odpowiedzieć na wszystkie pytania i udzielić profesjonalnej pomocy i doradztwa.

Nie przegapcie okazji, aby odwiedzić stoisko Grupy Iglotech na targach Warsaw HVAC EXPO w Ptak Warsaw EXPO. Zapewniamy, że oferta Fuji Electric zachwyci swoją różnorodnością, nowoczesnością i skutecznością. Do zobaczenia na stoisku F3.22 w hali F!

Zapoznaj się z nowym cennikiem oraz rozkładówką z selekcją najlepszych rozwiązań do domu i biura, w której szczegółowo prezentujemy najlepsze systemy klimatyzacji. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami dostępnymi tutaj.