mail-icon

Znajdź Autoryzowanego Dystrybutora marki Fuji Electric

 

Z myślą o naszych Partnerach biznesowych oferujemy wsparcie marketingowe, szkoleniowe, pomoc techniczną oraz rozbudowaną sieć sprzedaży.

Wsparcie marketingowe

Znamy potrzeby i wspieramy naszych Partnerów w działaniach sprzedażowych dostarczając niezbędne materiały marketingowe. Nasza oferta jest dostępna zarówno na stronie internetowej oraz w materiałach drukowanych.

Szkolenia

Umożliwiamy naszym Partnerom podnoszenie kwalifikacji z zakresu montażu, serwisowania oraz nowości produktowych systemów klimatyzacji Fuji Electric. Nasze szkolenia odbywają się w lokalizacjach w całej Polsce. Ukończenie szkolenia upoważnia do otrzymania Certyfikatu Autoryzowanego Punktu Serwisowego.

Wykwalifikowana kadra

Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów techniczno-handlowych, przypisanych bezpośrednio do naszych Partnerów. Reprezentujemy najwyższą jakość obsługi!

Sieć sprzedaży

Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży obejmującą 13 lokalizacji w największych miastach w całej Polsce. Pozwala to na szybkie i sprawne wywiązywanie się z wszystkich zobowiązań oraz na bardzo szybką dostawę towaru- już w przeciągu 24 godzin od wysyłki.