mail-icon

Współpraca

Jesteś projektantem lub instalatorem, chciałbyś dołączyć do grona naszych dystrybutorów? Skontaktuj się z nami już dzisiaj! Fuji Electric jest wiodącym producentem systemów klimatyzacji najwyższej jakości dla odbiorców indywidualnych oraz do użytku profesjonalnego.

Z myślą o naszych Partnerach biznesowych oferujemy wsparcie marketingowe, szkoleniowe, pomoc techniczną oraz rozbudowaną sieć sprzedaży.

Wsparcie marketingowe

Znamy potrzeby i wspieramy naszych Partnerów w działaniach sprzedażowych dostarczając niezbędne materiały marketingowe. Nasza oferta jest dostępna zarówno na stronie internetowej oraz w materiałach drukowanych.

Szkolenia

Umożliwiamy naszym Partnerom podnoszenie kwalifikacji z zakresu montażu, serwisowania oraz nowości produktowych systemów klimatyzacji Fuji Electric. Nasze szkolenia odbywają się w lokalizacjach w całej Polsce. Ukończenie szkolenia upoważnia do otrzymania Certyfikatu Autoryzowanego Punktu Serwisowego.

Wykwalifikowana kadra

Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów techniczno-handlowych, przypisanych bezpośrednio do naszych Partnerów. Reprezentujemy najwyższą jakość obsługi!

Sieć sprzedaży

Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży obejmującą 13 lokalizacji w największych miastach w całej Polsce. Pozwala to na szybkie i sprawne wywiązywanie się z wszystkich zobowiązań oraz na bardzo szybką dostawę towaru- już w przeciągu 24 godzin od wysyłki.

ZADZWOŃ +48 695 300 894 lub wypełnij FORMULARZ