mail-icon

O nas

Fuji Electric to czołowy producent systemów klimatyzacji na świecie. Klimatyzatory Fuji Electric zostały stworzone z myślą o komforcie użytkowników i są wynikiem wielu badań, doświadczeń i filozofii japońskich inżynierów. Wysoka pozycja na rynku klimatyzatorów tej marki jest efektem polityki firmy, ukierunkowanej na zaspokajanie potrzeb klientów.

Urządzenia Fuji Electric są objęte 5 letnią gwarancją.

Generalnym dystrybutorem urządzeń marki Fuji Electric w Polsce jest firma Iglotech Sp. z o.o.

Od lat Fuji Electric produkuje urządzenia, które są jednymi z najcichszych na rynku, o wyjątkowej stylistyce i inteligentnym systemie sterowania. Fuji Electric wyznacza trendy funkcjonalności klimatyzatorów, dzięki czemu możliwe jest spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Marka wiąże swoją misję z ciągłym doskonaleniem procesów produkcji, poszerzaniem oferty i pracą nad innowacyjnością urządzeń. Wizją Fuji Electric jest stworzenie tak ważnej w japońskiej kulturze równowagi, która w branży klimatyzacyjnej ma swoje odzwierciedlenie w tworzeniu systemów niezwykle efektywnych i równocześnie dbających o nasze środowisko.
Fuji Electric, poprzez posiadanie zróżnicowanej oferty jest dostawcą swoich urządzeń praktycznie wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie. Elegancki design, kompaktowa konstrukcja i zastosowanie rozmaitych technologii sprawiają, że Fuji Electric są idealnym rozwiązaniem dla chłodzenia i ogrzewania domów, biur, hoteli, restauracji, czy galerii handlowych.

W CZYM TKWI NASZ SUKCES?

Japońska doskonałość

Kluczem do konkurencyjności Japonii jest filozofia dążenia do doskonałości, która przejawia się w świadczeniu najlepszych usług i produkcji niezawodnych urządzeń. Głównym celem marki Fuji Electric jest wprowadzanie na rynek innowacyjnych systemów klimatyzacji, odpowiadających najwyższym standardom jakości.

Odpowiedzialność za środowisko

Fuji Electric w swoich działaniach, kieruje się założeniami komfortowej i ekologicznej przyszłości, zwracając przy tym uwagę na wytyczne Unii Europejskiej, a zwłaszcza plan 20/20/20 zakładający zwiększenie udziału źródeł energii odnawialnej o 20%, zmniejszenie emisji CO2 o 20% i zmniejszenie zużycia energii pierwotnej o 20% do roku 2020.

Potwierdzona jakość

Klimatyzatory Fuji Electric są instalowane i rozpoznawalne na całym świecie. Cenione za wysoką jakość oferowanych produktów poświadczoną certyfikatami i nagrodami, jakie marka wielokrotnie otrzymała od niezależnych instytucji w różnych kategoriach.

Fuji Electric oferuje

szeroką gamę systemów klimatyzacyjnych

Systemy SPLIT

Zawierają klimatyzatory ścienne, podłogowe, zwarte kasetonowe, kasetonowe, przysufitowo-przypodłogowe, przysufitowe, kanałowe o średnim i wysokim sprężu, w zakresie wydajności od 2.00 do 25.0 kW mocy chłodniczej.

Systemy MULTI SPLIT Symultaniczne

To systemy klimatyzacji pozwalające na działanie wielu urządzeń w jednym czasie i na jednej nastawie. Przeznaczenie takich systemów to duże, nieregularne pomieszczenia

Systemy MULTI SPLIT

Zapewniają możliwość podłączenia 2–5, 6 lub 8 jednostek wewnętrznych do jednego agregatu.

Systemy VRF

Dedykowane są do dużych obiektów, zapewniając zarówno chłodzenie jak i grzanie w ciągu całego roku i w każdej temperaturze na najwyższym poziomie technologicznym. W systemach VRF dostępne są jednostki ścienne, kasetonowe przypodłogowe i kanałowe, które pozwalają na pełną elastyczność przy projektowaniu i aranżacji, od pomieszczeń mieszkalnych, przez komercyjne, po pomieszczenia o  charakterze przemysłowym. Zakres mocy chłodniczej waha się od 2.15 do 134.4 kW.