mail-icon

Klimatyzatory
Typu VRF

Systemy klimatyzacji VRF Fuji Electric to najbardziej zaawansowane i rozbudowane pompy ciepła typu powietrze-powietrze, wykorzystujące zmienny przepływ i bezpośrednie odparowanie czynnika chłodniczego. Przeznaczone są do całorocznego zapewnienia komfortu cieplnego w mieszkaniach, domach jedno- i wielorodzinnych, budynkach hotelowych, budynkach biurowych, sklepach czy obiektach użyteczności publicznej. Konstrukcja pozwala na podłączenie maksymalnie 48 urządzeń wewnętrznych do pojedynczej instalacji chłodniczej o łącznej mocy w zakresie od 11.2kW do 202.5kW czyli od 50% do 150% wydajności nominalnej jednostek zewnętrznych. Niski poziom hałasu urządzeń, kompaktowe wymiary, minimalne zużycie energii, wysoka wydajność i sprawność całego układu to zalety całego układu.

GŁÓWNE ZALETY

Szeroka gama modeli jednostek wewnętrznych

Dzięki szerokiemu zakresowi mocy oraz różnorodności jednostek wewnętrznych istnieje możliwość realizacji zróżnicowanych inwestycji. Wśród typów jednostek wewnętrznych wyróżniamy jednostki: ścienne, kasetonowe, przypodłogowe, czy kanałowe, które pozwalają na każdą aranżację, zarówno przemysłową oraz o charakterze biurowym i mieszkalnym.

Zaawansowane funkcje sterowania

Elastyczny system sterowania oparty na otwartych protokołach komunikacyjnych można dostosować do potrzeb inwestora zarówno dla indywidualnych użytkowników jak i centralnego nadzoru (BMS) oraz funkcji zaawansowanych jak rozliczanie kosztów zużycia energii.

Łatwy i elastyczny montaż

Prosta i modułowa konstrukcja o kompaktowych wymiarach jednostek zewnętrznych oraz elastyczność konfiguracji pozwala skrócić procesy doboru, projektowania oraz instalacji do minimum. Długie instalacje umożliwiają montaż w obiektach średniej i dużej skali.