Fuji Electric KETA produkt z najlepszym desingem japońskiej firmy! Jeżeli również pragniesz poprawić komfort swojego życia poprzez instalację klimatyzacji, wybierz model, który nie tylko skutecznie schłodzi dom, ale także będzie świetnie się prezentował i służył bezawaryjnie przez lata.

Statystyki pokazują, że w ciągu ostatniego dziesięciolecia liczba klimatyzatorów zwiększyła się o ponad 150%! Coraz więcej osób docenia niewątpliwe korzyści płynące z posiadania tego urządzenia.

Klimatyzacja w domu jednorodzinnym Graphite czy Pearl White

Klimatyzator jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych Graphite oraz Pearl White, czyli grafitowej i białej. Zaprojektowane w nowoczesnym stylu, jest eleganckim elementem wyposażenia. Urządzenie zawdzięcza swą lekką i trójwymiarową budowę krzywiznom, dzięki którym robi wrażenie z każdej strony. Klimatyzator przykuwa uwagę urzekającym wyglądem  i jest doskonałym dodatkiem do każdej aranżacji. To doskonały design pod każdym względem. Ma ozdobny, wysokojakościowy panel o powierzchni delikatnie odbijającej światło. Fuji Electric serii KETA są rozpoznawalne na całym świecie. Cenione za wysoką jakość oraz estetyczny wygląd, co potwierdza zdobyta nagroda  w kategorii Good Design. Jedna z najbardziej prestiżowych nagród na świecie w dziedzinie desingu. Wyróżnienie pokazuje jak funkcjonalny, energooszczędny a zarazem oryginalny jest to produkt. Serie KETA łączy ze sobą wyjątkową jakość wykonana i technologię, aby dostarczyć najlepsze rozwiązania dla każdego wnętrza.

Jak działa klimatyzacja Fuji Electric KETA?

KETA od Fuji Electric to klimatyzator ścienny, który jest niezawodnym urządzeniem sprawdzającym się nie tylko w domu jednorodzinnym, ale i mieszkaniu czy biurze. Charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością, nawet przy niskich temperaturach zewnętrznych system klimatyzacji Fuji Electric osiąga wysoką wydajność grzewczą. Zastosowanie energooszczędnych technologii układów systemów sterowania w urządzeniach, gwarantuje skuteczność działania i minimalizuje zużycie prądu, więc KETA sprawdzi się w każdą porę roku.

Klimatyzatory Fuji Electric wyróżnia również wysoka klasa efektywności energetycznej, która została osiągnięta dzięki wymiennikowi ciepła lambda, powiększeniu wentylatora oraz nowemu czynnikowi chłodniczemu R32. Wynosi ona A++ dla chłodzenia  oraz na A+ dla grzania.

Klimatyzacja dla alergików

Ogromnym atutem KETA od Fuji Electric są wysokojakościowe filtry zastosowane w urządzeniu. Model jest idealny dla alergików. Umożliwia on oddychanie czystym i świeżym powietrzem, uwalniając od dokuczliwych dolegliwości zdrowotnych.

To wszystko jest możliwe dzięki nowoczesnemu filtrowi polifenolowemu, który chroni użytkowników klimatyzacji przed różnego rodzaju drobnymi cząsteczkami kurzu, pyłkami, zarodnikami grzybów oraz szkodliwymi mikroorganizmami za sprawą zasad elektrostatyki.

Sterowanie klimatyzatorem Fuji Electric

KETA jest nie tylko niesamowicie efektywny, ale również został wyposażony w wiele udogodnień. Czynią one z niego urządzenie niezwykle uniwersalne. W standardzie znajduje się moduł LAN oraz sterownik bezprzewodowy. Dzięki nim możemy wygodnie sterować klimatyzator, przy użyciu smartfonu lub tabletu. W zaledwie kilku krokach możemy spersonalizować swoje urządzenie, poprzez ustawienie interesującej nas mocy nawiewu, czy automatycznych trybów pracy dostosowanych do indywidualnego trybu życia.

Cichy klimatyzator Fuji Electric

To nie koniec zalet klimatyzatora Fuji Electric! Specjalna konstrukcja wentylatora zapewnia wyjątkowo cichą pracą. Praktycznie nie generuje hałasu, więc osoby szczególnie ceniące sobie spokój nie muszą obawiać się, że działanie urządzenia utrudni im koncentrację czy zakłóci relaks.

  Sprawdź ofertę FUJI ELECTRIC