Sprawdź nowy cennik Fuji Electric 2022/23 z pełną ofertą  produktową klimatyzacji do każdej inwestycji – począwszy od budownictwa jednorodzinnego, po systemy komercyjne. Urządzenia dostępne w ofercie Fuji Electric cenione są na całym świecie za wysoką jakość wykonania, zaawansowane technologie i innowacyjne rozwiązania, zapewniające energooszczędną i wydajną pracę.

Wielokrotnie nagradzane jednostki 

Klimatyzatory ścienne KETA oraz KGTB zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu, który idealnie wpasuje się w wiele aranżacji. Cenione za wysoką jakość oraz estetyczny wygląd, co potwierdzają zdobyte nagrody w kategorii Good Design. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na świecie w dziedzinie desingu. Wyróżnienie pokazuje jak funkcjonalne, energooszczędne a zarazem oryginalne są  to produkty. Najwyższa jakości wzornictwa urządzeń została również doceniona przez Design Zentrum Nadrenia Północna-Westfalia w Essen, w Niemczech, które przyznało KRTA prestiżową nagrodę Red Dot Design Award. Seria klimatyzatorów KRTA charakteryzuje się prostą i lekką konstrukcją z obudową o zaokrąglonych rogach, dając efekt trójwymiarowości.

Seria klimatyzatorów ECO

Energooszczędne i przyjazne środowisku urządzenia Fuji Electric działają w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Wyróżniają się wyjątkowo wydajną, cichą pracą i niskim zużyciem energii – klasa efektywności energetycznej (A++). Ekonomiczne agregaty serii ECO są kompatybilne z jednostkami wewnętrznymi KRTA, KVLA, KRLB, KLLAP, KMLA i dostępne są w pełnej gamie wydajnościowej.

Kup klimatyzację z dofinasowaniem

Wysoka efektywność energetyczna A++ pozwala uzyskać dofinansowanie na zakup i montaż urządzeń Fuji Electric. Program Czyste Powietrze skierowany jest do wszystkich, którzy chcą wymienić obecny system ogrzewania. Maksymalne dofinansowanie na urządzenia Fuji Electric wynosi nawet 6 000 zł. Więcej informacji można uzyskać na stronie rządowej: www.czystepowietrze.gov.pl

Sprawdź, gdzie kupić

Jesteś zainteresowany zakupem klimatyzacji lub szukasz Instalatora do wykonania instalacji albo serwisanta w celu dokonania przeglądu urządzenia lub naprawy?  Jesteśmy generalnym dystrybutorem urządzeń marki Fuji Electric i współpracujemy z Instalatorami na terenie całego kraju. Autoryzowanych Partnerów można łatwo wyszukać za pomocą zakładki Gdzie kupić. Pomogą oni dobrać odpowiednie urządzenia dla Twojego domu lub biura.

 

Pobierz cennik FUJI ELECTRIC