Iglotech  wraz z Fuji Electric zabrał swoich klientów na zakończenie Żużlowych Mistrzostw Świata!

Grand Prix w Toruniu kończyło w tym roku zmagania najlepszych żużlowców świata. Od 01.07. do 20.09. trwał konkurs Fuji Electric, w którym do wygrania były bilety na tę najbardziej emocjonującą żużlową imprezę tego roku. Klienci, którzy w tym okresie dokonali największych zakupów klimatyzatorów tej marki, mogli wspólnie ze swoimi opiekunami przeżywać emocje na toruńskiej Motoarenie. Po zawodach wszyscy zwycięzcy konkursu Fuji Electric udali się na wspólną kolację.

Po mistrzostwo świata po raz trzeci sięgnął Tai Woffinden,  na drugim miejscu podium stanął Bartosz Zmarzlik, któremu, mimo świetnego początku, nie udało się prześcignąć Brytyjczyka.

“Z bliska obserwowaliśmy to, co działo się na Motoarenie. Dla większości z nas był to pierwszy raz na Żużlu, ale myślę, że nie ostatni.  Jeszcze długo po ostatnim wyścigu dzieliliśmy się swoimi przeżyciami.”  – Adam Klimala, Dyrektor Regionu Południowo-Zachodniego w Iglotech.

Iglotech jest cenionym partnerem biznesowym, a w tym roku obchodzi swój jubileusz 25-lecia. Firma udowadnia, że relacje z klientami są dla niej priorytetem. Program  lojalnościowy z szeroką gamą nagród, wycieczki, cykle szkoleń, konkursy,  czy  promocje specjalne, a także dużo więcej innych korzyści przynosi współpraca z Iglotech.