Klimatyzatory SPLIT

Idealana jakość powietrza - klimatyzacja komfortu

Klimatyzatory typu Split Fuji Electric to szeroka gama najnowocześniejszych urządzeń przeznaczonych do klimatyzacji i ogrzewania pomieszczeń. Dodatkową zaletą klimatyzatorów Split jest wysoka jakość i estetyka wykonania, duża wydajność, a także ich niewielkie, kompaktowe rozmiary.


 
 W skład urządzeń typu SPLIT wchodzą:

  

Wśród klimatyzatorów Split Fuji Electric istnieje wiele typoszeregów urządzeń klimatyzacyjnych o różnorodnej mocy i sposobie montażu, co pozwala na zastosowanie w pomieszczeniach o zróżnicowanej kubaturze i architekturze.

Najnowocześniejsze osiągnięcie elektroniki pozwalają na kontrolę i sterowanie pracą urządzenia, ograniczając jednocześnie do minimum zużycie energii. Pozwala to na  osiągnięcie nastawionych parametrów temperatury w pomieszczeniu klimatyzowanym, a także uzyskanie wysokiego  komfortu użytkowania.

 

WYSOKA SPRAWNOŚĆ

Urządzenia Fuji Electric wykorzystują nowoczesne technologie, które pozwalają na zwiększenie wydajności  sezonowej i tym samym zwiększenie efektywności energetycznej. Sterowanie inverterowe sprzyja efektywnemu wykorzystaniu pobieranej mocy do osiągnięcia wysokiej sprawności

 

 

 

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

Klimatyzatory Fuji Electric  posiadają wiele funkcji dzięki którym możliwe jest uzyskanie dużych oszczędności energii. Są to min. czujnik obecności, praca w trybie ekonomicznym, automatyczne wyłączanie czy funkcja ograniczenia mocy.

 

 

KOMFORT

Komfort użytkowania możliwy jest dzięki zastosowaniu dużego wymiennika ciepła, powiększonej sprężarki DC, a także wysokosprawnej płytki PCB.  Dzięki temu nawet przy niskich temperaturach  klimatyzatoryFuji Electric osiągają wysoką wydajność grzewczą.  Dodatkowo urządzenia zapewniają komfortowy przepływ powietrza (w trybie grzanie powietrze kierowane jest w dół, w celu szybszego nagrzanie pomieszczenia, a w trybie chłodzenia, powietrze kierowane jest do góry w celu szybszego schłodzenia pomieszczenia). Duży komfort zapewnia także funkcja 10°C HEAT, która ma na celu uniknięcie niepotrzebnego przechłodzenia pomieszczenia podczas nieobecności użytkowników.

 

UŁATWIONE STEROWANIE

Systemem klimatyzacyjnym Fuji Electric można sterować przy użyciu smartfona, tableta lub komputera. Fuji Furukawa Engineering & Construction dostarcza pełną gamę łatwych w obsłudze sterowników.