Energooszczędne klimatyzatory serii LT

Energooszczędne klimatyzatory serii LT

Jednostki wewnętrzne typu RSG-LT charakteryzują się wąską konstrukcją harmonizującą z każdym wnętrzem, niezależnie od charakteru pomieszczenia. Jednostki LT charakteryzuje wysoka klasa efektywności energetycznej A+++.

Urządzenia cechują się bardzo niskimi poziomami hałasu oraz zaawansowaną filtracją powietrza dzięki zastosowaniu filtrów jonowych oraz polifenylowych.  Zastosowanie wysokiego zagęszczenia rur wymiennika ciepła dzieki zastosowaniu cieńszych rurek sprawia, że jednostki RSG-LT są wyjątkowo lekkie i kompaktowe, a nowoczesny design usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wydajne Grzanie

Poprawiona wydajność grzewcza w niskich temperaturach. Nominalna wydajnośc grzewcza utrzymywana jest prze temperaturze zewnętrznej -7°C. Nowy model może pracować w temperaturze zewnętrznej sięgającej nawet -20°C.

 

Energooszczędne sterowanie

Czujnik obecności wykrywa ruch osób przebywających w pomieszczeniu, powoduje ograniczenie wydajności klimatyzatora, kiedy pomieszczenie jest puste. Po powrocie użytkowników, urządzenie automatycznie przywraca poprzedni tryb pracy.

 

Funkcja 10°C HEAT                                           Tryb cichej pracy jednostki zewnętrznej

 Temperatura w pomieszczeniu może być utrzymywana na stałym poziomie 10°C, w celu uniknięcia jej nadmiernego spadku w czasie, gdy nikt nie przebywa w pomieszczeniu.

 

 Tryb cichej pracy jednostki zewnętrznej można ustawić za pomocą pilota bezprzewodowego.

 

 

3 tryby programatora - tygodniowy/program/nocny

Programator tygodniowy można ustawić w prosty sposób za pomocą pilota bezprzewodowego. Czasy wł. wył. mozna ustawić do 4 razy dziennie i do 28 razy w ciągu 1 tygodnia. Program i tryb nocny dostepne są po wciśnięciu jednego przycisku.

Wiecej o klimatyzatorach RSG-LT