Aktualności

Aktualności

  1. Z początkiem jesieni w promocyjnych cenach Komplet Klimatyzatorów LL, LM i MULTI SPLIT Fuji Electric

  2. Dziękujemy za udział w konkursie na hasło reklamujące Fuji Electric skierowanym do firm Instalacyjnych oraz Handlowych. Zwycięskie hasło "Twój komfort, nasza pasja" nadesłała firma Centrum Komfortu z Krakowa. Serdecznie gratulujemy !

  3. Idealne rozwiązanie do serwerowni- LMTA Fuji Electric

  4. Sterowniki Fuji Electric zwiększają komfort użytkowania klimatyzatorów.

  5. FUJI ELECTRIC 2016 - klimatyzator ścienny RSG30-36LMTA już w sprzedaży! Przedstawiamy nową serię urządzeń z funkcją serwerowni i czujnikami ruchu. W nowych modelach między innymi: sterowanie klimatyzacją przy użyciu smartphone’a lub tabletu oraz możliwość pracy w temperaturze nawet do -20°C.

  6. Koniec pierwszego cyklu szkoleń Fuji Electric. Zakończył się pierwszy w tym roku cykl szkoleń z zakresu urządzeń split i multisplit Fuji Electric.

  7. Energooszczędne i przyjazne środowisku klimatyzatory, gwarantujące komfortowe warunki w pomieszczeniach

  8. W nagrodę za osiągnięcia oraz najlepsze wyniki sprzedażowe laureaci konkursu firmowego, czyli najlepsi handlowcy i Klienci (Fuji Electric, Iglotech) w miniony sobotni wieczór mogli przeżyć prawdziwe emocje sportowe (mecz odbył się 7.11.2015 FC Bayern Munchen 4 – 0 VtB Stuttgart).

  9. Klimatyzatory typu Split Fuji Electric to szeroka gama najnowocześniejszych urządzeń przeznaczonych do klimatyzacji i ogrzewania pomieszczeń.

  10. Nowa Etykieta Energetyczna Unii Europejskiej (EU)626/20144. Nowe przepisy maja na celu obniżenie zużycie energii i poprawienie sprawności i efektywności energetycznej urządzeń.